Svadobná koordinátorka

Môžete mať rôzne predstavy a očakávania ako by mal vyzerať Váš svadobný deň.

Chcete intímnejšiu, elegantnejšiu alebo tradičnú oslavu, ktorá odráža váš štýl a vkus?

Môžete  mať nabitý rozvrh a obmedzený čas na zaoberanie sa všetkými detailmi a výzvami organizovania svadby.

Preto potrebujete profesionálneho svadobného koordinátora, ktorý má dlhoročné skúsenosti so svadobnou koordináciou.

Môžem vám ponúknuť komplexnú službu, ktorá zahŕňa všetko od nájdenia dokonalého miesta, výberu najlepších dodávateľov, vytvorenia reálneho rozpočtu, navrhnutia štýlovej svadobnej témy, spravovania zoznamu hostí, koordinácie aktivít v deň svadby a ďalších.

So mnou bude plánovanie svadby zábava.

Vypočujem si vašu víziu, pochopím vaše preferencie, rešpektujem váš rozpočet a spolupracujem s vami na vytvorení nezabudnuteľnej a bezchybnej svadby, na ktorú budete vy aj vaši hostia dlho spomínať.

Či už chcete malú alebo veľkú svadbu, tradičný alebo moderný štýl, môžem vám pomôcť preniesť vaše sny do dokonale zorganizovanej svadby.
Spolupracovala som  so stovkami spokojných klientov počas rokov a viem, ako zvládnuť akúkoľvek situáciu, ktorá môže nastať počas svadobného dňa.

Kontaktujte ma ešte dnes pre bezplatnú konzultáciu a nechajte ma ukázať vám, ako môžem spraviť váš svadobný deň špeciálnym a nezabudnuteľným.
Teším sa na vás! 

Som tímová hráčka so zameraním na detaily a viem, ako zabezpečiť, aby bol váš veľký deň dokonalý.

Ako koordinátorka svadieb s mnohoročnou skúsenosťou a kreatívnym prístupom, som schopná vám pomôcť s každým krokom od výberu miesta až po dekoráciu.

Jednou z mojich špecialít je aj funkcia staršieho na svadbe, ktorá zabezpečí, že váš svadobný deň bude prebiehať plynulo a bez stresu.

Ako starejšia, budem mať na starosti koordináciu všetkých detailov, aby sa váš deň stal skutočne nezabudnuteľným zážitkom pre vás a vašich hostí.

Okrem toho vám poskytnem aj osobné poradenstvo a odporúčania týkajúce sa výberu miesta, dekorácie, hudby, cateringových služieb a mnohých ďalších svadobných detailov.

Moje skúsenosti a znalosti zabezpečia, že váš svadobný deň bude dokonalý a bude sa odohrávať presne tak, ako ste si to predstavovali.

Preto ak chcete mať na svojej svadbe skúseného koordinátora, ktorý sa postará o plynulý priebeh svadobného dňa a pomôže vám s organizáciou a plánovaním, neváhajte ma kontaktovať a dovoľte mi pomôcť vám s vašou vysnívanou svadbou.